Public Affairs Senior Specialist

Warszawa, PL

Boost your career with us
Polpharma Biologics is a biopharmaceutical company with state-of-the-art facilities across Europe. Operating across international centers of excellence specialized in cell line development, product and process development, clinical manufacturing, commercial scale production and regulatory affairs, allows us to work and partner on our in-house biosimilar pipeline and at the same time provide top-quality contract development and manufacturing services to the industry.

Together we develop medicines, offering a new hope to patients suffering from serious diseases. We create a passionate and friendly workplace environment. Join us!

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i realizacja strategii działań Polpharma Biologics w obszarze public affairs;

  • Tworzenie propozycji rozwiązań prawno-organizacyjnych wspierających rozwój sektora biotechnologicznego w Polsce;
  • Monitorowanie zmian legislacyjnych w obszarze biotechnologii i innowacyjności;
  • Przygotowywanie wystąpień;
  • Tworzenie pism i komunikatów kierowanych do instytucji państwowych;
  • Współpraca i budowanie relacji z organizacjami branżowymi, ekspertami i liderami opinii;
  • Organizacja konferencji i spotkań branżowych;
  • Monitoring mediów.

Nasze oczekiwania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w sektorze public affairs;

  • Doświadczenie  pracy w administracji publicznej – mile widziane;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym;
  • Zainteresowanie tematyką polityczno-gospodarczą;
  • Wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne;
  • Łatwość pisania tekstów, raportów, materiałów merytorycznych;
  • Kreatywność, nieszablonowy sposób myślenia.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Ciekawe wyzwania zawodowe;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Dodatkowy dzień wolny;
  • i więcej…

Why you should work with us