Starszy Specjalista ds. Public Affairs

Warszawa, PL

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i realizacja strategii działań Polpharma Biologics w obszarze public affairs;

  • Tworzenie propozycji rozwiązań prawno-organizacyjnych wspierających rozwój sektora biotechnologicznego w Polsce;
  • Monitorowanie zmian legislacyjnych w obszarze biotechnologii i innowacyjności;
  • Przygotowywanie wystąpień;
  • Tworzenie pism i komunikatów kierowanych do instytucji państwowych;
  • Współpraca i budowanie relacji z organizacjami branżowymi, ekspertami i liderami opinii;
  • Organizacja konferencji i spotkań branżowych;
  • Monitoring mediów.

Nasze oczekiwania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w sektorze public affairs;

  • Doświadczenie  pracy w administracji publicznej – mile widziane;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym;
  • Zainteresowanie tematyką polityczno-gospodarczą;
  • Wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne;
  • Łatwość pisania tekstów, raportów, materiałów merytorycznych;
  • Kreatywność, nieszablonowy sposób myślenia.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Ciekawe wyzwania zawodowe;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Dodatkowy dzień wolny;
  • i więcej…
Dlaczego warto do nas dołączyć

Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
career@polpharmabiologics.com