Kierownik Magazynu i Dystrybucji

Gdańsk, PL

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

Zarządzanie jakością:

  • Przestrzeganie zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) i procedur wewnętrznych.
  • Utrzymywanie i weryfikacja dokumentacji oraz zgodności z wymogami GMP i Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP).
  • Zarządzanie działaniami jakościowymi w Systemie TWD, monitorowanie otwartych zadań dokumentacyjnych oraz aktywne uczestnictwo w audytach wewnętrznych i zewnętrznych.

Operacje magazynowe i inwentaryzacyjne:

  • Nadzorowanie operacji magazynowych, w tym przyjęcia, kompletacji, wydawania i przemieszczania dostaw i materiałów pomiędzy lokalizacjami.
  • Efektywne zarządzanie zapasami i ich planowaniem, w celu maksymalizacji zapełnienia magazynu i dostępności materiałów. Jednoczesna minimalizacja ilości przeterminowanych materiałów.
  • Organizacja pracy magazynu w sposób zgodny z wymogami GMP, zapewnienie odpowiedniej higieny i zabezpieczenie materiałów przed zanieczyszczeniem.

Łańcuch dostaw i logistyka:

  • Rozumienie i stosowanie procedur i instrukcji dotyczących Działu Łańcucha Dostaw, a także tych opisane w umowach jakościowch.
  • Zarządzanie harmonogramem wydawania materiałów do obszarów produkcyjnych i laboratoryjnych, Monitorowanie statusu produkcji i dostępności partii oraz realizacja wymagań zakupowych i harmonogramu dostaw.
  • Obsługiwanie procesów odpraw celnych przesyłek oraz organizacja transportów, w tym przygotowuwanie i przetwarzanie odpowiedniej dokumentacji.

Dokumentacja i raportowanie:

  • Przygotowywanie dokumentów i raportów dotyczących procesów logistycznych i wskaźników efektywności.
  • Aktualizowanie i tworzenie procedur operacyjnych i instrukcji. Zapewnienie aktualności dokumentacji.

Zarządzanie zespołem i rozwój:

  • Kirowanie zespołem magazynowym i organizowanie zadania zespołowych w celu optymalizacji wydajności i zgodności z GMP i standardami bezpieczeństwa.
  • Szkolenie i wspieranie onboardingu nowych pracowników, przygotowywanie planów szkoleń dla Działu Łańcucha Dostaw oraz monitorowanie ich realizacji.

Nasze oczekiwania:

  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe na kierunku pokrewnym;
  • Płynna znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną swobodną komunikację w mowie i piśmie z wewnętrzymi i zewnętrznymi partnerami;
  • Zaawansowana znajomość Pakietu Microsoft Office z zakresu automatyzacji zadań, tworzenie makr, wstawianie obiektów i tworzenie interaktywnych prezentacji;
  • Znajomość pracy w systemie SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie i znajomość zasad GMP;
  • Doświadczenie administracyjne w pracy z dokumentacją;
  • Dobra organizacja czasu i pracy ;
  • Elastyczność na nowe zadania, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość;
  • Dokładność i skrupulatność;
  • Zdolność samodzielnego rozwiązania problemów.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Ciekawe wyzwania zawodowe;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Dodatkowy dzień wolny;
  • i więcej…

Dlaczego warto do nas dołączyć

Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
career@polpharmabiologics.com