Lider Zespołu Kwalifikacji HVAC i Mediów Czystych

Duchnice, PL

Boost your career with us
Polpharma Biologics is a biopharmaceutical company with state-of-the-art facilities across Europe. Operating across international centers of excellence specialized in cell line development, product and process development, clinical manufacturing, commercial scale production and regulatory affairs, allows us to work and partner on our in-house biosimilar pipeline and at the same time provide top-quality contract development and manufacturing services to the industry.

Together we develop medicines, offering a new hope to patients suffering from serious diseases. We create a passionate and friendly workplace environment. Join us!

Jako Lider zespołu kwalifikacji HVAC i Mediów czystych Twoją rolą będzie nadzorowanie i wykonywanie kwalifikacji HVAC i pomieszczeń czystych w obszarze Kontroli Jakości oraz Produkcji, kwalifikacji pomieszczeń temperaturowych w obszarze Kontroli Jakości, Produkcji oraz Magazynu kwalifikacji Mediów Czystych (woda, gazy) na obszarze Kontroli Jakości oraz Produkcji.

Twoje zadania

  • Nadzorowanie zespołu kwalifikacji HVAC i Mediów Czystych
  • Opracowywanie protokołów i raportów kwalifikacji w tym przygotowanie oraz przeprowadzenie testów kwalifikacyjnych
  • Wykonywanie i koordynowanie działań związanych z rekwalifikacją urządzeń, instalacji, pomieszczeń czystych oraz systemów produkcyjnych i pomocniczych
  • Przeprowadzanie analiz ryzyka
  • Nadzorowanie terminowości wykonywania prac z zakresu kwalifikacji
  • Opiniowanie wpływu zmian na status kwalifikacji
  • Opracowanie niezbędnych procedur i instrukcji
  • Inicjowanie działań korygująco-naprawczych wynikających z odchyleń stwierdzonych podczas działań kwalifikacyjnych
  • Prowadzenie działań zgodnie z obowiązującymi wymaganiami cGMP, FDA oraz wewnętrznymi procedurami

Jeśli posiadasz

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu działań kwalifikacyjnych na IQ, OQ i PQ
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – mile widziane
  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji walidacyjnej zgodnie z zasadami GMP będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczną znajomość urządzeń, systemów, wykorzystywanych w obszarze Kontroli Jakości oraz Produkcji będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność samodzielnego rozpoznawania i rozwiązywania problemów, dobrej organizacji czasu i pracy, umiejętności sprawnej pracy pod presją czasu i obowiązków
  • Dobra znajomość j.angielskiego
  • Elastyczność na nowe zadania, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w firmie sukcesu, która jest liderem polskiego sektora biotechnologicznego;
  • Umowę o pracę oraz premię roczną i okolicznościową;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji;
  • Premię roczną i okolicznościową;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • I wiele innych…

Why you should work with us