Lider Zespołu Kwalifikacji HVAC i Mediów Czystych

Duchnice, PL

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Jako Lider zespołu kwalifikacji HVAC i Mediów czystych Twoją rolą będzie nadzorowanie i wykonywanie kwalifikacji HVAC i pomieszczeń czystych w obszarze Kontroli Jakości oraz Produkcji, kwalifikacji pomieszczeń temperaturowych w obszarze Kontroli Jakości, Produkcji oraz Magazynu kwalifikacji Mediów Czystych (woda, gazy) na obszarze Kontroli Jakości oraz Produkcji.

Twoje zadania

  • Nadzorowanie zespołu kwalifikacji HVAC i Mediów Czystych
  • Opracowywanie protokołów i raportów kwalifikacji w tym przygotowanie oraz przeprowadzenie testów kwalifikacyjnych
  • Wykonywanie i koordynowanie działań związanych z rekwalifikacją urządzeń, instalacji, pomieszczeń czystych oraz systemów produkcyjnych i pomocniczych
  • Przeprowadzanie analiz ryzyka
  • Nadzorowanie terminowości wykonywania prac z zakresu kwalifikacji
  • Opiniowanie wpływu zmian na status kwalifikacji
  • Opracowanie niezbędnych procedur i instrukcji
  • Inicjowanie działań korygująco-naprawczych wynikających z odchyleń stwierdzonych podczas działań kwalifikacyjnych
  • Prowadzenie działań zgodnie z obowiązującymi wymaganiami cGMP, FDA oraz wewnętrznymi procedurami

Jeśli posiadasz

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu działań kwalifikacyjnych na IQ, OQ i PQ
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – mile widziane
  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji walidacyjnej zgodnie z zasadami GMP będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczną znajomość urządzeń, systemów, wykorzystywanych w obszarze Kontroli Jakości oraz Produkcji będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność samodzielnego rozpoznawania i rozwiązywania problemów, dobrej organizacji czasu i pracy, umiejętności sprawnej pracy pod presją czasu i obowiązków
  • Dobra znajomość j.angielskiego
  • Elastyczność na nowe zadania, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w firmie sukcesu, która jest liderem polskiego sektora biotechnologicznego;
  • Umowę o pracę oraz premię roczną i okolicznościową;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji;
  • Premię roczną i okolicznościową;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • I wiele innych…

Dlaczego warto do nas dołączyć

Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
career@polpharmabiologics.com