Operator Produkcji

Gdańsk, PL

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Twoje zadania

  • Wykonywanie czynności związanych z procesem wytwarzania produktów biotechnologicznych;
  • Kontrola i obsługa urządzeń zgodnie z obowiązującymi w firmie instrukcjami oraz procedurami;
  • Monitorowanie procesu - analiza parametrów pod kątem ich zgodności z dokumentacją technologiczną oraz wewnętrznymi wymaganiami;
  • Reagowanie na nieprawidłowości procesowe zgodnie z procedurami;
  • Przestrzeganie zasad GMP (Dobrej Praktyki Wytwarzania);
  • Praca w standardach o podwyższonym reżimie higienicznym.

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie;
  • Doświadczenie w pracy operatora produkcji (branża: kosmetyczna, farmaceutyczna, żywnościowa i pokrewna);
  • Znajomość MS Office;
  • Umiejętność prowadzenia dokkumentacji procesowej
  • Otwartość na pracę zmianową w systemie czterobrygadowym

Mile widziane

  • Znajomość zasad i doświadczenie w pracy zgodnie z dobrą praktyką wytwarzania cGMP;
  • Wykształcenie techniczne, chemiczne, biologiczne, biotechnologiczne;
  • Znajomość pracy z systemem SAP;
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Pracę w firmie która jest liderem polskiego sektora biotechnologicznego;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • Nie musisz znać się na biotechnologii, aby móc zostać operatorem produkcji leków biotechnologicznych w naszej firmie – wszystkiego Cię nauczymy krok po kroku. Zapraszamy do naszego zespołu.
Dlaczego warto do nas dołączyć

Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
career@polpharmabiologics.com