Operator Produkcji

Gdańsk, PL

Boost your career with us
Polpharma Biologics is a biopharmaceutical company with state-of-the-art facilities across Europe. Operating across international centers of excellence specialized in cell line development, product and process development, clinical manufacturing, commercial scale production and regulatory affairs, allows us to work and partner on our in-house biosimilar pipeline and at the same time provide top-quality contract development and manufacturing services to the industry.

Together we develop medicines, offering a new hope to patients suffering from serious diseases. We create a passionate and friendly workplace environment. Join us!

Twoje zadania

  • Wykonywanie czynności związanych z procesem wytwarzania produktów biotechnologicznych;
  • Kontrola i obsługa urządzeń zgodnie z obowiązującymi w firmie instrukcjami oraz procedurami;
  • Monitorowanie procesu - analiza parametrów pod kątem ich zgodności z dokumentacją technologiczną oraz wewnętrznymi wymaganiami;
  • Reagowanie na nieprawidłowości procesowe zgodnie z procedurami;
  • Przestrzeganie zasad GMP (Dobrej Praktyki Wytwarzania);
  • Praca w standardach o podwyższonym reżimie higienicznym.

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie;
  • Doświadczenie w pracy operatora produkcji (branża: kosmetyczna, farmaceutyczna, żywnościowa i pokrewna);
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji procesowej;
  • Znajomość MS Office;
  • Otwartość na pracę zmianową w systemie czterobrygadowym.

Mile widziane

  • Znajomość zasad i doświadczenie w pracy zgodnie z dobrą praktyką wytwarzania cGMP;
  • Wykształcenie techniczne, chemiczne, biologiczne, biotechnologiczne;
  • Znajomość pracy z systemem SAP;
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Pracę w firmie która jest liderem polskiego sektora biotechnologicznego;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • Nie musisz znać się na biotechnologii, aby móc zostać operatorem produkcji leków biotechnologicznych w naszej firmie – wszystkiego Cię nauczymy krok po kroku. Zapraszamy do naszego zespołu.
Why you should work with us