Młodszy Specjalista DSP Produkcji Ssaczej

Gdańsk, PL

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Twoje zadania

  • Udział w prowadzeniu procesu wytwarzania produktów biotechnologicznych;
  • Dokumentowanie uzyskanych wyników procesowych, tworzenie raportów;
  • Obsługa systemów LIMS i SAP;
  • Praca z systemami chromatograficznymi;
  • Podejmowanie decyzji procesowych przy wsparciu Lidera Zespołu lub Osoby Zarządzającej Obszarem;
  • Koordynowanie działań związanych z wprowadzeniem ulepszeń na produkcji;
  • Zabezpieczanie stanowiska pracy;
  • Organizowanie swojej pracy w celu jak najefektywniejszego wykorzystania czasu pracy;
  • Współpracowanie z wszystkimi zespołami Departamentu Operacji Technicznych;
  • Udział w opracowywaniu standardowych procedur postępowania oraz instrukcji i prowadzenie z nich szkoleń;
  • Udział w prowadzonych kwalifikacjach;
  • Opracowywanie instrukcji obsługi urządzeń oraz prowadzenie z nich szkoleń;
  • Szkolenie mniej doświadczonych współpracowników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – biotechnologia, farmacja lub kierunki pokrewne;
  • Doświadczenie w badaniach, rozwoju lub produkcji produktów biotechnologicznych lub potencjalnych molekuł leczniczych;
  • Doświadczenie w pracy z białkami rekombinowanymi;
  • Znajomość zasad dobrej praktyki wytwarzania cGMP;
  • Dobra organizacja pracy i czasu;
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji procesowej;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie; znajomość MS Office;
  • Elastyczność na nowe zadania, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i czterobrygadowym.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy ze sprzętem wykorzystywanym w procesie produkcji (lub skali laboratoryjnej) leków biotechnologicznych (np. systemy chromatograficzne/bioreaktory itp.) oraz/lub podstawowa wiedza w zakresie wykorzystywanych technik;
  • Znajomość systemów LIMS i SAP
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji procesowej zgodnie z zasadami GMP
  • Doświadczenie w zastosowaniu materiałów jednorazowych do produkcji leków biotechnologicznych

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która jest liderem polskiego sektora biotechnologicznego
  • System pracy zmianowej – zmiany 12-godzinne, w tym zmiany nocne
  • Wynagrodzenie dodatkowe za pracę w weekendy i święta
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pakiet relokacyjny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy
Dlaczego warto do nas dołączyć

Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
career@polpharmabiologics.com