Młodszy Asystent Kontroli Jakości Fizykochemicznej

Gdańsk, PL

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Dołącz do naszego programu stażowego Laboratorium Kariery!

Szukamy osób pełnych pasji, które tak jak my wierzą, że biotechnologia to przyszłość.

Entuzjastów, którzy angażują się w pełni w to, co robią. Działają. Dotrzymują słowa.

Są otwarci, szczerzy i pełni szacunku wobec każdego, kogo spotkają na swojej drodze.

Dołącz do Zespołu Kontroli Jakości Fizykochemicznej w Gdańsku!

Twoja rola

Będziesz miał/a nadzór nad stanem laboratoriów QC PCH, opiekował/a się sprzętami i materiałem laboratoryjnym i wspołpracował/a z Działem BHP w dużej firmie biotechnologicznej.

Twoje zadania

  • Prowadzenie oraz nadzór nad kalibracją prostych sprzętów laboratoryjnych w QC PCH;
  • Rejestracja odczynników oraz materiałów laboratoryjnych, mycie szkła laboratoryjnego;
  • Utrzymywanie, kontrola stanu i zamawianie środków zużywalnych i odczynników oraz weryfikacja terminów
  • ważności odczynników;
  • Przygotowywanie prostych roztworów oraz faz mobilnych do metod analitycznych.
  • Wykonywanie prostych analiz fizykochemicznych, tj. pomiary stężenia białka metodą spektrofotometryczną oraz badania z wykorzystaniem metod kompendialnych
  • Dokumentowanie prostych czynności laboratoryjnych, tj. przygotowanie roztworów, jak również kalibracja i sprawdzenie kalibracji sprzętów analitycznych
  • Prowadzenie cotygodniowych audytów 6S, oraz przeglądów GDP dokumentacji.
  • Utrzymywania czystości w laboratorium oraz kontroli materiałów odpadowych

Jeśli posiadasz

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Doświadczenie praktyczne w pracy laboratoryjnej, tj. przygotowanie roztworów/faz mobilnych oraz znajomość prostego sprzętu analitycznego;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i czasu;

Mile widziane

doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Umowę o pracę na okres roku w ramach programu stażowego Laboratorium Kariery;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Dodatkowy dzień wolny;
  • i wiele więcej…

Z NAMI WYKORZYSTASZ SWÓJ POTENCJAŁ!

Dlaczego warto do nas dołączyć

Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
career@polpharmabiologics.com