Operator Produkcji

Duchnice, PL Warszawa, PL

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Centrum biotechnologiczne w Warszawie-Duchnicach jest jednym z największych i najnowocześniejszych ośrodków produkujących leki biologiczne w Europie.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje.

Dołącz do nas!

Poszukujemy osób, którzy chcą nam towarzyszyć w międzynarodowej biotechnologicznej przygodzie, otwartych, chcących się uczyć. Dopasujemy naszą ofertę tak, by pozwoliła rozwijać Twoje kompetencje i wzbogacać Twoje doświadczenie. Twoja praca, będzie mieć wpływ na życie i zdrowie ludzi.

Poszukujemy kandydatów, którego kariera będzie rozwijać się w kierunku Specjalisty, aby w przyszłości pełnić rolę doradcy, szkoleniowca i eksperta dla operatorów i nie tylko.

Twoje zadania

  • Prowadzenie i monitorowanie procesu wytwarzania produktów biotechnologicznych zgodnie z zasadami GMP, dokumentacją technologiczną oraz innymi wewnętrznymi wymaganiami;
  • Analiza danych procesowych na zgodność z dokumentacją technologiczną i wewnętrznymi wymaganiami;
  • Dbanie o obszar wytwarzania zgodnie ze standardami bezpieczeństwa, GMP, 6S oraz innymi wewnętrznymi procedurami;
  • Nadzór nad instrukcjami, procedurami postępowania i prowadzenie z nich szkoleń;
  • Udział w transferze technologii oraz walidacji procesu, we współpracy z Departamentem Badań i Rozwoju;
  • Wspieranie pracy Zespołu na stanowiskach produkcyjnych w celu efektywnego wykorzystania zasobów i środków;
  • Uczestnictwo w procesie przekazania zmiany;
  • Bliska współpraca z pozostałymi Departamentami;
  • Reagowanie na nieprawidłowości procesowe zgodnie z procedurami.

Jeśli posiadasz

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Biotechnologia, Farmacja przemysłowa i pokrewne); lub doświadczenie w obszarze produkcji leków/suplementów itp.;
  • Umiejętność i chęć pracy w zespole;
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i wdrażania jej w codzienną pracę;
  • Zdolność przekazywania wiedzy w sposób zrozumiały dla otoczenia;
  • Dodatkowym atutem będzie:
    • znajomość zasad i doświadczenie w pracy zgodnie z dobrą praktyką wytwarzania cGMP;
    • doświadczenie w pracy Operatora produkcji (branża: kosmetyczna, farmaceutyczna, żywnościowa);
    • Znajomość technik aseptycznych oraz umiejętność zastosowania materiałów jednorazowych do produkcji leków biotechnologicznych;
    • Umiejętność prowadzenia dokumentacji procesowej, w tym w systemie SAP.

Oferujemy

  • Pracę w firmie sukcesu, która jest liderem polskiego sektora biotechnologicznego;
  • Zdobycie kompetencji przyszłości, które będą unikatowe w Twoim doświadczeniu;
  • Pracę wśród światowej klasy ekspertów z największych globalnych firm biotechnologicznych;
  • Umowę o pracę;
  • Pracę w systemie 4 brygadowym: dwa dni pracy 7:00-19:00, dwa dni wolnego, dwa dni pracy 19:00-7:00, dwa dni wolnego;
  • Atrakcyjne świadczenia płacowe za pracę w godzinach nocnych, weekendy i święta;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Pakiet relokacyjny – dofinansowanie zmiany miejsca zamieszkania;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji;
  • Premię roczną;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • I wiele innych…
Dlaczego warto do nas dołączyć

Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
career@polpharmabiologics.com