USP Team Leader (maternity cover)

Duchnice, PL

Boost your career with us
Polpharma Biologics is a biopharmaceutical company with state-of-the-art facilities across Europe. Operating across international centers of excellence specialized in cell line development, product and process development, clinical manufacturing, commercial scale production and regulatory affairs, allows us to work and partner on our in-house biosimilar pipeline and at the same time provide top-quality contract development and manufacturing services to the industry.

Together we develop medicines, offering a new hope to patients suffering from serious diseases. We create a passionate and friendly workplace environment. Join us!

Miejsce pracy: Duchnice, Polpharma Biologics

W Polpharma Biologics poszukujemy osoby pełniącej funkcję Team Leadera w Dziale Upstream Processing (USP). Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem operatorów i specjalistów, zapewniając efektywną realizację procesów wytwarzania produktów biotechnologicznych.

Zadania:

  • Zarządzanie pracą operatorów i specjalistów w trakcie zmiany.
  • Uczestnictwo w procesie wytwarzania produktów biotechnologicznych zgodnie z zasadami GMP oraz wymaganiami FDA.
  • Udział w transferze technologii zgodnie z regulacjami cGMP oraz wewnętrznymi w trakcie realizacji projektów związanych z wprowadzeniem wewnętrznych i zewnętrznych produktów biotechnologicznych.
  • Wykonywanie operacji procesowych zgodnie z dokumentacją technologiczną.
  • Analizowanie wyników procesowych pod kątem zgodności z wewnętrznymi wymaganiami.
  • Monitorowanie procesu produkcji i raportowanie postępów do przełożonego.
  • Organizowanie pracy zespołu w celu efektywnego wykorzystania czasu pracy.
  • Przewodzenie zmianie i odpowiedzialność za jej członków.

Nasze Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: biotechnologia, chemia, inżynieria) lub doświadczenie w obszarze produkcji biotechnologicznej.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub na podobnym stanowisku.
  • Znajomość zasad GMP
  • Znajomość zasad regulacji FDA będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność analizy danych i raportowania.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
  • Motywacja do ciągłego rozwoju i nauki.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na okres maternity cover.
  • Premie roczną i premie okolicznościowe.
  • Kartę lunchową.
  • Darmowy bus pracowniczy.
  • Dofinansowanie do wczasów pod gruszą.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznym środowisku biotechnologicznym.
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i możliwość współpracy z doświadczonym zespołem specjalistów.
  • i wiele innych...
Why you should work with us