Technik Utrzymania Ruchu

Duchnice, PL

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Twoja rola:

Udział w procesie utrzymania w sprawności technicznej systemów i urządzeń technologicznych.

Zakres obowiązków:

  • Naprawianie, konserwacja i serwisowanie maszyn.
  • Instalowanie, uruchamianie i przemieszczanie maszyn oraz urządzeń.
  • Przeprowadzanie przeglądów technicznych, napraw maszyn oraz urządzeń.
  • Czytanie instrukcji, rysunków technicznych.
  • Organizowanie swojej pracy i wpływ na pracę innych w celu jak najefektywniejszego wykorzystania czasu pracy i wykonania zadań.
  • Informowanie bezpośredniego przełożonego o wszelkich nieprawidłowościach w statusie wykonywanych zadań.
  • Raportowanie postępu wszystkich prac i statusów wykonywanych zadań do bezpośredniego przełożonego.
  • Współpracowanie z wszystkimi grupami zarówno w Oddziale jak i grupie Polpharma Biologics.

Jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe;
  • Uprawnienia SEP elektryczne i ciśnieniowe,
  • Doświadczenie na podpobnym stanowisku'
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją. decyzyjność;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętności: dobrej organizacja pracy, samodzielnego rozwiązywania problemów, dobrej komunikacji, współpracy w zespole i otwartość na nowe zadania są wymagane na omawianym stanowisku.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Premie roczną;
  • Premie okolicznościowej;
  • Prywatna opieka zdrowotna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Dodatkowy dzień wolny;
  • i więcej…
Dlaczego warto do nas dołączyć

Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
career@polpharmabiologics.com