Specjalista Kalibracji (Metrolog)

Duchnice, PL

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty Kalibracji (Metrologa). Dołącz do naszego zespołu, jeśli chcesz mieć realny wpływ na sprawność techniczną oraz niezawodność naszych systemów i urządzeń technologicznych.

Twoje zadania

  • Współtworzenie i realizacja planu sprawdzeń urządzeń pomiarowych na produkcji oraz laboratorium,
  • Sprawdzanie urządzeń pomiarowych ;
  • Wystawianie dokumentów potwierdzających;
  • Nadzór i koordynacja  prac sprawdzających;
  • Zarządzanie budżetem kosztów związanych z zakresem obowiązków;
  • Raportowanie postępu wszystkich prac i statusów wykonywanych zadań do bezpośredniego przełożonego;
  • Współpracowanie z wszystkimi grupami zarówno w Oddziale  jak i grupie Polpharma Biologics;

Jeśli posiadasz

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub pokrewnym np. (Technik/ Specjalista Utrzymania Ruchu);
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją;
  • Umiejętności: dobrej organizacja pracy, samodzielnego rozwiązywania problemów, dobrej komunikacji  i otwartość na nowe zadania;
  • Mile widziana znajomość j.angielskiego;

Oferujemy

  • Pracę w firmie sukcesu, która jest liderem polskiego sektora biotechnologicznego;
  • Umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji;
  • Premię roczną i okolicznościową;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • I wiele innych…
Dlaczego warto do nas dołączyć

Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
career@polpharmabiologics.com