SAP Senior Specialist (Production Planning)

Duchnice, PL

Boost your career with us
Polpharma Biologics is a biopharmaceutical company with state-of-the-art facilities across Europe. Operating across international centers of excellence specialized in cell line development, product and process development, clinical manufacturing, commercial scale production and regulatory affairs, allows us to work and partner on our in-house biosimilar pipeline and at the same time provide top-quality contract development and manufacturing services to the industry.

Together we develop medicines, offering a new hope to patients suffering from serious diseases. We create a passionate and friendly workplace environment. Join us!

Dołącz do naszego zespołu w Polpharma Biologics, gdzie będziesz odpowiedzialny za wsparcie użytkowników końcowych oraz optymalizację procesów w systemie SAP w module Production Planning. Szukamy osoby, która wesprze nasz zespół w doskonaleniu operacyjnych i funkcjonalnych aspektów systemu, będąc kluczowym punktem kontaktu dla użytkowników SAP.

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników końcowych w zakresie funkcjonalności modułu SAP PP.
  • Uczestnictwo w tworzeniu i utrzymaniu danych podstawowych w systemie SAP.
  • Gromadzenie i proponowanie sugestii dla usprawnień oraz nowych funkcjonalności w SAP.
  • Wykonywanie testów funkcyjnych dla istniejących i nowych rozwiązań.
  • Przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników końcowych oraz nadzorowanie ich postępów.
  • Opracowywanie dokumentacji (SOP, instrukcji) dla użytkowników końcowych na podstawie transakcji SAP.
  • Raportowanie postępów prac oraz statusu zadań do przełożonego.
  • Ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym oraz innymi działami w celu optymalizacji procesów.

Jeśli posiadasz:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z procesami SAP i wsparciem użytkowników.
  • Zaawansowaną znajomość modułu SAP PP (Production Planning).
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz znajomość procesów end-to-end.
  • Doświadczenie w pracy jako Użytkownik Końcowy/Kluczowy w złożonym, wieloprocesowym środowisku.
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym lub biotechnologicznym.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy (8 godzin dziennie, rozpoczęcie pracy w przedziale 6:00-9:00).
  • Możliwość pracy zdalnej przez 2 dni w miesiącu, a po okresie wdrożenia możliwość rozważenia większej liczby dni home office.
  • Pracę w firmie sukcesu, która jest liderem polskiego sektora biotechnologicznego.
  • Zdobycie kompetencji przyszłości, które będą unikatowe w Twoim doświadczeniu.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres maternity cover do połowy roku 2026 roku. Choć nie możemy obiecać stałego zatrudnienia po tym czasie, dokładamy wszelkich starań, abyś mógł kontynuować swoją karierę w naszej organizacji.
  • Prywatną opiekę zdrowotną.
  • Pakiet relokacyjny – dofinansowanie zmiany miejsca zamieszkania.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Pracowniczy program emerytalny.
  • Wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji.
  • Roczną premię.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • i wiele innych..
Why you should work with us