Process Deviations Investigation Senior Specialist

Duchnice, PL

Boost your career with us
Polpharma Biologics is a biopharmaceutical company with state-of-the-art facilities across Europe. Operating across international centers of excellence specialized in cell line development, product and process development, clinical manufacturing, commercial scale production and regulatory affairs, allows us to work and partner on our in-house biosimilar pipeline and at the same time provide top-quality contract development and manufacturing services to the industry.

Together we develop medicines, offering a new hope to patients suffering from serious diseases. We create a passionate and friendly workplace environment. Join us!

Twoja rola

Celem pracy na stanowisku Specjalisty badania odchyleń procesowych jest prowadzenie dochodzeń z obszaru procesów produkcyjnych. Koordynacja współpracy z innymi obszarami funkcjonalnymi i prowadzenie procesu dochodzenia, w tym identyfikacji przyczyn źródłowych, analizy wpływu ryzyka i definicji CAPA.

Aktualnie na powyższe stanowisko szukamy 2 osób.

Twoje zadania

•    Generowanie kompleksowej dokumentacji odchylenia obejmującej między innymi analizę przyczynową, analizę wpływu, analizę ryzyka, działania korygujące, CAPA zapewniające dokładność treści i logiczny przepływ do dokumentacji,
•    Działanie w roli właściciela odchyleń procesowych,
•    Dbanie aby dokumenty zawierały wszystkie aspekty wymagań proceduralnych i najlepszych praktyk dotyczących jakości dokumentacji, •    Praca indywidualna jak i w ramach zespołu dochodzeniowego. Współpraca z SME oraz  innymi członkami zespołu dochodzeniowego w celu udokumentowania informacji,
•    Dbanie o logiczny sposób prezentowania informacji w celu lepszego zrozumienia przez czytelnika,
•    Współpraca  z ekspertami w danej dziedzinie oraz SME, aby zapewnić właściwe realizowanie tematów specjalistycznych,
•    Wykazuje pro aktywność i zaangażowanie podczas dochodzenia i działań naprawczych związanych z dochodzeniem i związanymi z nim spotkaniami,
•    Koordynowanie procesu zamykania odchyleń we współpracy z QA Operacyjnym,
•    Ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie,
•    Wykonywanie innych obowiązków  wyznaczonych przez przełożonego,
•    Informowanie bezpośredniego przełożonego o wszelkich nieprawidłowościach w procesie, dokumentacji, statusie wykonywanych zadań i podjętych decyzjach.

Jeśli posiadasz

  • Wykształcenie wyższe ze specjalizacją w dziedzinach: chemia, biotechnologia, biologia molekularna, biochemia, farmacja, medycyna lub pokrewne
  • Zaawansowany poziom języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Ponad 2 lata bezpośredniego doświadczenia w szczególności z QMS (odchylenia, CAPA, OOS itp.),
  • Minimum tytuł licencjata w dziedzinie naukowej (lub stopień związany z obszarem specjalizacji),
  • 2+ lata w dziedzinie  w dziedzinie farmacji lub biotechnologii,
  • Znajomość procesu produkcji biotechnologicznej,
  • Zrozumienie wymagań dotyczących harmonogramu odchyleń i umiejętność wyjaśnienia tych potrzeb wszystkim członkom zespołu dochodzeniowego, a także innym pracownikom,
  • Organizacja i zarządzanie czasem w celu zarządzania wieloma zadaniami, czasami dla wielu projektów, jednocześnie,
  • Umiejętność właściwej eskalacji zadań i zarządzania nimi w sposób wydajny i terminowy,
  • Korekta, sprawdzanie faktów, przepisywanie tekstu oraz układanie i formatowanie,
  • Umiejętność tłumaczenia języka/terminów/żargonu, aby były zrozumiałe dla szerokiego grona odbiorców,
  • Biegła znajomość aplikacji biurowych Microsoft,
  • Umiejętność zwracania uwagi na szczegóły,
  • Umiejętność komunikacji pisemnej i ustnej w języku angielskim,
  • Wyjątkowe umiejętności analityczne i myślenia koncepcyjnego,
  • Dobra organizacja pracy i czasu,
  • Umiejętność współpracy z innymi w celu rozwiązywania problemów.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Dodatkowy dzień wolny;
  • i więcej…
Why you should work with us