Operator Produkcji DSP

Duchnice, PL

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Twoja praca, będzie mieć wpływ na życie i zdrowie ludzi.

Twoje zadania

•    Opracowywanie i weryfikacja dokumentacji projektowej oraz kwalifikacyjnej urządzeń. Uczestnictwo w  kwalifikacji urządzeń i systemów
•    Opracowywanie wzorcowych procedur postępowania oraz instrukcji (w tym urządzeń) i prowadzenie z nich szkoleń
•    Przygotowywanie dokumentacji zgodnie z zasadami GMP oraz wewnętrznymi wymaganiami firmy
•    Udział w transferze technologii, oraz walidacji procesu we współpracy z Departamentem Badań i Rozwoju / Klientami
•    Prowadzenie i monitorowanie procesu wytwarzania produktów biotechnologicznych zgodnie z zasadami GMP, dokumentacją technologiczna oraz innymi wewnętrznymi wymaganiami
•    Wspieranie pracy Zespołu na stanowiskach produkcyjnych w celu efektywnego wykorzystania zasobów i środków, prowadzenie szkoleń stanowiskowych
•    Bieżące dostarczanie przełożonemu i/lub odpowiednim osobom raportów i wszelkiej niezbędnej do oceny procesu dokumentacji
•    Informowanie bezpośredniego przełożonego o wszelkich nieprawidłowościach w procesie, dokumentacji, statusie wykonywanych zadań i podjętych decyzjach
•    Godne reprezentowanie firmy
•    Sporządzanie raportów z wykonanych zadań
•    Organizowanie swojej pracy i wpływ na pracę innych w celu jak najefektywniejszego wykorzystania czasu pracy i wykonania zadań
•    Prowadzenie dokumentacji zgodnie zasadami GMP
•    Przygotowywanie  aktualizacji dokumentów systemowych, procedur i instrukcji oraz dokumentacji powiązanej zgodnie z wymogami GMP
•    Prowadzenie szkoleń dla pracowników Departamentu Produkcji
•    Ścisłą współpracą z Działem Jakości
•    Uczestnictwo w audytach dostawców usług i materiałów związanych z produkcją
•    Współpracowanie z wszystkimi zespołami Departamentu Produkcji oraz wszystkimi innymi grupami zarówno w Oddziale  jak i grupie Polpharma Biologics
•    Wykonywanie poleceń przełożonego
•    Udział w postępowaniach wyjaśniając do odchyleń jakościowych oraz wdrażanie działań CAPA
•    Prowadzenie i uczestniczenie w szkoleniach

Jeśli posiadasz

•    Wykształcenie wyższe (co najmniej magisterskie) w kierunkach Biotechnologia, Farmacja lub podobne (kierunek ścisły)
•    Dobra znajomość wymagań EudraLex GMP i FDA w zakresie wytwarzania leków biologicznych i sterylnych
•    Doświadczenie w pracy z białkami rekombinowanymi i ich oczyszczaniu. Prowadzenie oczyszczania przeciwciał monoklonalnych w skali przemysłowej zgodnie z zasadami GMP
•    Dobra znajomość technik aseptycznych oraz technologii Single Use w produkcji biotechnologicznej
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2)
•    Umiejętności: dobrej organizacja pracy, samodzielnego rozwiązywania problemów, dobrej komunikacji, współpracy w zespole i otwartość na nowe zadania są wymagana na omawianym stanowisku
•    Znajomość pakietu  MS Office

Oferujemy

  • Pracę w firmie sukcesu, która jest liderem polskiego sektora biotechnologicznego;
  • Zdobycie kompetencji przyszłości, które będą unikatowe w Twoim doświadczeniu;
  • Pracę wśród światowej klasy ekspertów z największych globalnych firm biotechnologicznych;
  • Umowę o pracę;
  • Pracę w systemie 4 brygadowym: dwa dni pracy 7:00-19:00, dwa dni wolnego, dwa dni pracy 19:00-7:00, dwa dni wolnego;
  • Atrakcyjne świadczenia płacowe za pracę w godzinach nocnych, weekendy i święta;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Pakiet relokacyjny – dofinansowanie zmiany miejsca zamieszkania;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji;
  • Premię roczną;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • I wiele innych…
Dlaczego warto do nas dołączyć

Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
career@polpharmabiologics.com