Kordynator Szkoleń Procesu Wytwarzania Leków

Duchnice, PL

Boost your career with us
Polpharma Biologics is a biopharmaceutical company with state-of-the-art facilities across Europe. Operating across international centers of excellence specialized in cell line development, product and process development, clinical manufacturing, commercial scale production and regulatory affairs, allows us to work and partner on our in-house biosimilar pipeline and at the same time provide top-quality contract development and manufacturing services to the industry.

Together we develop medicines, offering a new hope to patients suffering from serious diseases. We create a passionate and friendly workplace environment. Join us!

Jesteś biotechnologiem, chemikiem, farmaceutą lub specjalistą z pokrewnych dziedzin, który pragnie rozwijać swoje umiejętności w nowym kierunku? Polpharma Biologics poszukuje zaangażowanego członka zespołu na stanowisko Specialisty / Koordynatora Szkoleń Personelu Produkcyjnego. Jeśli masz pasję do dzielenia się wiedzą, organizacji i chcesz zdobyć doświadczenie w roli koordynatora lub trenera szkoleń, to jest idealna oferta dla Ciebie!

Misja stanowiska:

Będziesz odpowiedzialny za wsparcie administracyjne i systemowe procesów szkoleniowych, aby zapewnić ich płynność i efektywność. Twoim zadaniem będzie również szkolenie personelu produkcyjnego poprzez koordynację i realizację części szkoleń zgodnie z ustalonymi standardami i procedurami. Nasz zespół jest dedykowany nauce nowych pracowników, w tym obsługi sprzętu wykorzystywanego na produkcji, oraz rozwijaniu ich umiejętności w zakresie produkcji naszych leków.

Zakres obowiązków:

  • Praca nad programem szkoleń dla obszaru produkcyjnego, w tym jego optymalizacja oraz ciągłe doskonalenie.
  • Opracowywanie i rozwój dokumentacji szkoleniowej personelu produkcyjnego oraz dokumentowanie szkoleń zgodnie z Dobrą Praktyką Wytwarzania (GMP).
  • Koordynacja realizacji ustalonych planów szkoleniowych oraz treningów wynikających z innych potrzeb (CAPA, CR itp.) w elektronicznym systemie szkoleniowym.
  • Współpraca z osobami zarządzającymi personelem i trenerami w celu organizacji sesji szkoleniowych.
  • Prowadzenie szkoleń zarówno w formie szkoleń online, jak i stacjonarnych w zakresie tematyki GMP dla pracowników Działu Produkcji.
  • Bieżące dostarczanie raportów i wszelkiej niezbędnej dokumentacji do oceny procesu szkoleń.
  • Udział w postępowaniach wyjaśniających do odchyleń jakościowych oraz wdrażanie działań CAPA.
  • Aktywne poszerzanie wiedzy pod kątem zakresu obowiązków - rozwój w zakresie trenera lub starszego specjalisty.

Jeśli posiadasz:

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze szkoleń z zakresu wytwarzenia leków; trener, szkoleniowiec, lider, osoba odpowiedzialna za wdrażanie w obowiązki nowych pracowników.
  • Wykształcenie wyższe: preferowane kierunki - biotechnologia, chemia, farmacja lub pokrewne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2).
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Project).
  • Umiejętności: dobra organizacja pracy, samodzielne rozwiązywanie problemów, dobra komunikacja, współpraca w zespole, otwartość na nowe zadania oraz elastyczność.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją produkcyjną.
  • Doświadczenie w pracy z elektronicznymi systemami jakości, w tym zarządzania zdarzeniami jakościowymi, szkoleniami i dokumentacją.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie sukcesu, która jest liderem polskiego sektora biotechnologicznego;
  • Zdobycie kompetencji przyszłości, które będą unikatowe w Twoim doświadczeniu;
  • Pracę wśród światowej klasy ekspertów z największych globalnych firm biotechnologicznych;
  • Umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Pakiet relokacyjny – dofinansowanie zmiany miejsca zamieszkania;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji;
  • Premię roczną;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • I wiele innych…

Mile widziani absolwenci: Jesteśmy otwarci na tegorocznych absolwentów, którzy pragną rozpocząć swoją karierę zawodową w obszarze biotechnologii. Oferujemy pełne wsparcie merytoryczne oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia w jednym z najważniejszych sektorów współczesnej gospodarki.

Why you should work with us