Dołącz do działu Produkcji Leków Biotechnologicznych!

Duchnice, PL

Boost your career with us
Polpharma Biologics is a biopharmaceutical company with state-of-the-art facilities across Europe. Operating across international centers of excellence specialized in cell line development, product and process development, clinical manufacturing, commercial scale production and regulatory affairs, allows us to work and partner on our in-house biosimilar pipeline and at the same time provide top-quality contract development and manufacturing services to the industry.

Together we develop medicines, offering a new hope to patients suffering from serious diseases. We create a passionate and friendly workplace environment. Join us!

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Centrum biotechnologiczne w Warszawie-Duchnicach jest jednym z największych i najnowocześniejszych ośrodków produkujących leki biologiczne w Europie.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje.

Dołącz do nas!

Poszukujemy osób, którzy chcą nam towarzyszyć w międzynarodowej biotechnologicznej przygodzie, otwartych, chcących się uczyć. Dopasujemy naszą ofertę tak, by pozwoliła rozwijać Twoje kompetencje i wzbogacać Twoje doświadczenie. Twoja praca, będzie mieć wpływ na życie i zdrowie ludzi.

Poszukujemy kandydatów, którego kariera będzie rozwijać się w kierunku Specjalisty, aby w przyszłości pełnić rolę doradcy, szkoleniowca i eksperta dla operatorów i nie tylko.

Twoje zadania

  • Prowadzenie i monitorowanie procesu wytwarzania produktów biotechnologicznych zgodnie z zasadami GMP, dokumentacją technologiczną oraz innymi wewnętrznymi wymaganiami;
  • Analiza danych procesowych na zgodność z dokumentacją technologiczną i wewnętrznymi wymaganiami;
  • Dbanie o obszar wytwarzania zgodnie ze standardami bezpieczeństwa, GMP, 6S oraz innymi wewnętrznymi procedurami;
  • Nadzór nad instrukcjami, procedurami postępowania i prowadzenie z nich szkoleń;
  • Udział w transferze technologii oraz walidacji procesu, we współpracy z Departamentem Badań i Rozwoju;
  • Wspieranie pracy Zespołu na stanowiskach produkcyjnych w celu efektywnego wykorzystania zasobów i środków;
  • Uczestnictwo w procesie przekazania zmiany;
  • Bliska współpraca z pozostałymi Departamentami;
  • Reagowanie na nieprawidłowości procesowe zgodnie z procedurami.

Jeśli posiadasz

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Biotechnologia, Farmacja przemysłowa i pokrewne) mile widziani studenci ostatniego roku/absolwenci; lub doświadczenie w obszarze produkcji leków/suplementów itp.;
  • Umiejętność i chęć pracy w zespole;
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i wdrażania jej w codzienną pracę;
  • Zdolność przekazywania wiedzy w sposób zrozumiały dla otoczenia;
  • Dodatkowym atutem będzie:
    • znajomość zasad i doświadczenie w pracy zgodnie z dobrą praktyką wytwarzania cGMP;
    • doświadczenie w pracy Operatora produkcji (branża: kosmetyczna, farmaceutyczna, żywnościowa);
    • Znajomość technik aseptycznych oraz umiejętność zastosowania materiałów jednorazowych do produkcji leków biotechnologicznych;
    • Umiejętność prowadzenia dokumentacji procesowej, w tym w systemie SAP.

Oferujemy

  • Pracę w firmie sukcesu, która jest liderem polskiego sektora biotechnologicznego;
  • Zdobycie kompetencji przyszłości, które będą unikatowe w Twoim doświadczeniu;
  • Pracę wśród światowej klasy ekspertów z największych globalnych firm biotechnologicznych;
  • Umowę o pracę;
  • Pracę w systemie 4 brygadowym: dwa dni pracy 7:00-19:00, dwa dni wolnego, dwa dni pracy 19:00-7:00, dwa dni wolnego;
  • Atrakcyjne świadczenia płacowe za pracę w godzinach nocnych, weekendy i święta;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Pakiet relokacyjny – dofinansowanie zmiany miejsca zamieszkania;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji;
  • Premię roczną;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • I wiele innych…
Why you should work with us